Kočkování aneb tipuji, kdo už si ani nemňoukne
27 září, 2021
Peklo, očistec a ráj
2 března, 2022

Závěr roku se nezadržitelně blíží a já nevím, jak vám, ale mně ten čase plyne neuvěřitelně rychle. Ani se nenadějeme a vyprší nám kočkování, různé certifikáty a poslední zbytky trpělivosti s politiky v tomto roce. Celá tahle šaráda má podivuhodný vývoj a co bylo ještě před pár měsíci považováno za dezinformaci, se plíživě stává realitou. A u té reality bych se ráda zastavila. 

Kam směřuje naše pozornost, to roste. Všeobecně známá věc. Umíte si však tuto skutečnost zvědomnit? Nevěnujeme náhodou přílišnou pozornost informacím, situacím či lidem, kteří za to vůbec nestojí, nebo nám dokonce škodí? Vždy máme na výběr, protože tento svět je duální. Jako existuje smích a pláč, dobro a zlo, on-line a off-line… Bez jednoho bychom nemohli ocenit to druhé. 

Navrhuji vědomě zaměřit svou pozornost k tomu, co nám prospívá a dělá radost. Alespoň teď o Vánocích, třeba se z toho stane nový příjemný zvyk. Každý ať si najde to své, co ho podpoří v těžkých časech. U mě např. spolehlivě zabere humor. A protože určitě nebudu sama, tak s vámi budu sdílet své humorné „best of“ tohoho roku, které mě potkalo na internetu.

  • Pokáčovy rychlovky na Frekvenci 1 POZOR, vysoce návykové

Prezident v akvárku | POKÁČOVA RYCHLOVKA

Jestli nás Rusko obsadí | POKÁČOVA RYCHLOVKA

Pusťte nás k holiči! | POKÁČOVA RYCHLOVKA (pro nekočkované opět aktuální)

Očkování | POKÁČOVA RYCHLOVKA

  • Falešná ruka na kočkování

Pozn.: Jistý Ital to dotáhnul do dokonalosti a nechat si opravdu vyrobit falešnou ruku ze silikonu. Plán mu překazila zodpovědná zdravotnice, která nemohla najít žílu. 🙂

Chci certifikát, vakcínu ne. Ital se nechal „naočkovat“ do falešné paže

 

  • Fejsbůčkoví přátelé mě udržují v dobré náladě. To se mi to pracuje.

 

  • A pak jsou tady různé vtipy, se kterými jsem se potkala napříč internetem.

 

Milí čtenáři tohoto blogu,

když se dívám na webovou návštěvnost, mám radost, kolik vás je. Nikdy jsem si nemyslela, že by tyto řádky mohlo číst tolik lidí. Přiznávám, že psaní je pro mě terapie, odreagování a jistá forma duševní hygieny. Tento rok jsem ji potřebovala nějak více než ty minulé. Ano, bylo to náročné pro nás všechny a asi ještě bude.

Udržet si dobré duševní zdraví může být v této době docela výzva. Zvlášť když na internetu trávíte velké množství času. Přiznávám, že vypnout PC a zapnout si bednu by mě asi úplně odrovnalo. Naštěstí mám rozum a na televizi se více jak 15 let nedívám. S výjimkou Vánoc, Popelku a Mrazíka si neodpustím. A taky se těším na televizní reklamy, abych na vlastní oči posoudila, jak moc „unavení“ jsou markeťáci, kteří vymýšlejí TV reklamy.

Přeji vám všem pohodové vánoční svátky, abyste dokázali svou pozornost (a tím i energii) zaměřit tím správným směrem, abyste našli sílu stát si za vlastním názorem, poznali manipulaci na míle daleko a až na vás někdo udělá bububu, abyste mu dali najevo, že si už některé věci líbit nenecháte. Přeji nám všem, abychom nacházeli společnou řeč a věci víc vzali do vlastních rukou a politikům napříč politickými stranami i úplatným novinářům dali najevo, co si o jejich některých výmyslech, lžích, přetvářce myslíme. 

Tahle doba odhaluje charaktery, tak se dobře dívejte!

Děkuji za vaši přízeň. Mějte krásné Vánoce a co nejpohodovější rok 2022.

 

Věra Kepková
Věra Kepková
Online Marketing Manager ve firmě WTFdigital, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KONTAKT